09196801248آقای فرشچی تعهد دارد تا در حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع کند و در همین راستا، تمام تکنولوژی مورد نیاز برای امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه می دهد. آقای فرشچی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.


قوانین رعایت حریم شخصی


همه مطالب موجود در سایت و هر یک از خدمات و محصولات آقای فرشچی، مانند متن، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر ، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آقای فرشچی جزئی از اموال آقای فرشچی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار آقای فرشچی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آقای فرشچی محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط آقای فرشچی و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار آقای فرشچی است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت ها و پیشنهاد های آقای فرشچی می باشند و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت آقای فرشچی و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج، نیستند و کلیه این حقوق به طور کامل برای آقای فرشچی محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات آقای فرشچی، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تایید آقای فرشچی برای ارتباط با کاربر، پایگاه رسمی این سایت یعنی  MRFARSHCHI.COM  است. ما تنها از طریق ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس می‌‏گیریم و البته از طریق شبکه های اجتماعی آقای فرشچی از قیبل فیسبوک ، اینستاگرام ، توییتر ، گوگل پلاس و تلگرام نیز می توانید از محصولات و خدمات آقای فرشچی مطلع شوید .


اطلاعات کاربر


آقای فرشچی برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های آقای فرشچی قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد. از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و شماره تماس و ایمیل برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.


لغو عضویت در خبرنامه


برای لغو عضویت در خبرنامه آقای فرشچی، شما به سادگی می توانید با کلیک بر "لغو عضویت در خبرنامه" در پایان هر ایمیل، عضویت خود را در خبرنامه لغو کنید.


نحوه تماس با شما


تماس باشما تنها از طریق ایمیل شما میباشد و در برخی موارد خاص نظیر تکمیل صحت سفارش، با شما تماس تلفنی گرفته می شود.

تلفن تماس و ایمیل پشتیبانی
تلفن : 09196801248
ایمیل : support@mrfarshchi.com
دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان
دفتر مرکزی: خیابان فروردین ، خیابان نفت 3 ، مجتمع سپهر ، طبقه 3 ، واحد 10


توجه داشته باشید که کلیه محتویات و تصاویر موجود در سایت آقای فرشچی شامل قانون حق تکثیر شده و تنها به مستر فرشچی دات کام تعلق دارد.