09196801248


با توجه به توسعه ی روز افزون اینترنت، روش های خرید به کلی دگرگون شده است و جامعه هر روز تمایل بیشتری به خرید اینترنتی پیدا می کند و این موضوع دارای برتری های بسیاری می باشد. امروزه با توجه به شکل گرفتن انواع فروشگاه های اینترنتی در زمینه های مختلف، ما بر آن شدیم تا نخستین فروشگاه اینترنتی تخصصی فرش را با هدف ارائه فرش های زیبا و با کیفیت و براساس سلیقه ی مشتری راه اندازی کنیم. فروشگاه اینترنتی فرش آقای فرشچی حاصل تلفیقی از تجربیات گذشته آقای فرشچی در بازار فرش می باشد. تجربیاتی شامل جستجوی خریداران برای یافتن فرش دلخواه در تمام فروشگاه های شهر، صرف زمان و هزینه بسیار، عدم تنوع طرح ها، قیمت های بالا و متفاوت و همچنین جنس های نامرغوب ما را بر آن داشت تا تفکر جدیدی در مقابل با این مشکلات ارائه دهیم. فکر اولیه راه اندازی محیطی مناسب برای خرید آنلاین فرش به سال ها پیش باز می گردد. به دلیل خاص بودن این محصول و با توجه به بازار سنتی، لازم بود تا مطالعات کارشناسی دقیقی در مورد خرید اینترنتی فرش و همچنین تحلیل بازار فروش اینترنتی این محصول انجام گیرد. در نهایت و پس از دو سال مطالعات کارشناسی به همراه تیم دانشگاهی، نظرسنجی از خریداران گرامی فرش و همچنین بررسی های دقیق در مورد نحوه ی ارائه تصاویر و محتوای فرش ها در اینترنت، فروشگاه اینترنتی فرش آقای فرشچی تاسیس گردید. شایان ذکر است نام این فروشگاه نیز براساس نظر خریداران انتخاب شده است. در بازار فرش به افراد با سابقه در حوزه ی فرش لقب " فرشچی " یا " قالی فروش " می دهند که با توجه به سابقه 80 ساله حضور خانواده فرشچی در بازار فرش و براساس نظر خریداران گرامی در نهایت نام "آقای فرشچی" با دامنه ی اینترنتی “MrFarshchi.com”برای فروشگاه برگزیده شد.
فروشگاه اینترنتی فرش آقای فرشچی، نخستین سایت تخصصی فرش در ایران است که کاملا براساس نظر خریداران فرش، راه اندازی شده است و برای اینکار با بیش از 1000 خریدار فرش مستقیما گفتگو شده است. نمایش جدید ترین فرش ها بصورت اختصاصی، مشاهده، مقایسه و بررسی فرش ها از مزیت های این فروشگاه آنلاین می باشد. همچنین کارشناسان ما آماده هستند تا در تمام مراحل از انتخاب فرش تا خرید با مشاوره تخصصی، شما را در خرید فرش دلخواه خود یاری کنند.
آقای فرشچی جلب رضایت حداکثری خریداران را نه شعار خود بلکه باور و اعتماد قلبی خود می داند. بدین منظور تمامی مراحل تاسیس این فروشگاه اینترنتی از تحقیقات و مطالعات بازار تا انتخاب محصولات با نظر خریداران گرامی انجام گرفته است و تمامی کارکنان، تنها با هدف ارائه خدماتی با کیفیت مطلوب در تلاش اند تا همه ی مشتریان از تمامی مراحل خرید اینترنتی خود از لحظه ی ورود به سایت تا رسیدن سفارش به درب منزل راضی باشند. زیرا ما باور داریم که موفقیت ما تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود.
فروشگاه اینترنتی آقای فرشچی، با ارائه فرش های معتبر ایرانی با قیمت های متنوع، سعی در تامین خواسته های تمامی اقشار جامعه و گروه های گوناگون سنی، شغلی، درآمدی و پوشش سلایق همه مصرف کنندگان دارد. ارائه قیمت های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب فرش ها و خدمات پس از فروش از اولویت های اصلی این مجموعه می باشد.
فروشگاه اینترنتی آقای فرشچی، امکان ارسال فرش ها در کمترین زمان ممکن را دارد و تمامی خدمات بسته بندی، ارسال سفارشات  و امکان پرداخت به صورت آنلاین و با استفاده از کارت های عضو شتاب نیز فراهم گردیده است.

خدمات فروشگاه اینترنتی آقای فرشچی

خرید اینترنتی فرش ها، تقسیم بندی مناسب فرش ها، نمایش عالی و اختصاصی فرش ها، تخفیف های شگفت انگیز، ارسال سریع، 8 روز ضمانت کاری، راه اندازی فروشگاه اینترنتی فرش با یک وبسایت که امکانات فنی کامل و کاربر پسند برای برای سادگی استفاده توسط مشتریان دارد، گونه های ارسال مختلف در خرید اینترنتی فرش ها برای انتخاب توسط مشتریان، خرید تلفنی محصولات و مشاوران ویژه در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور توسط این فروشگاه اینترنتی ارائه خواهد شد، نشان دهنده ی رویکردی جدید در این فروشگاه اینترنتی می باشد.
در حال حاضر فروشگاه اینترنتی آقای فرشچی دارای تیم های تخصصی در حوزه های فروش آنلاین، تامین فرش، برنامه نویسی، آتلیه اختصاصی جهت عکاسی حرفه ای از فرش ها، تیم عکاسی و ارسال فرش ها بوده که در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان گرامی می باشند.
جهت رسیدگی به کلیه ی امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات خرید اینترنتی فرش، پاسخ به سوالات، مشاوره، در مورد خرید و فروش اینترنتی فرش و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از جمله خط های تلفن، ایمیل، پیامک، موبایل و پشتیبانی آنلاین برای خرید آنلاین فرش در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.

در ضمن فروشگاه اینترنتی آقای فرشچی دارای نماد اعتماد الکترونیکی، از مرکز توسعه و تجارت وزارت بازرگانی می باشد تا مشتریان با خیال راحت، خریدی مطمئن انجام دهند.