09196801248ضمانت 8 روزه تعویض یا مرجوع نمودن کالا

بدلیل تنوع فرش ها ،شرایط نگهداری و استفاده هر فرش با دیگری متفاوت است و لازم است که هنگام خرید، شرایط نگهداری فرش ها به طور دقیق مطالعه شود. در عین حال گارانتی 8 روزه تعویض یا ارجاع فرش برای تمام فرش های موجود در سایت ارائه می شود . در صورتی که فرش به مدت 8 روز پس از تحویل، دچاراشکال ظاهری شود و یا ایراداتی که ناشی از بی کیفیت بودن فرش می باشد را می توانید پس از تماس با واحد پشتیبانی نسبت به تعویض و یا عودت دادن فرش اقدام نمایید .
این سرویس اشکال‏‏‌های ظاهری (کشیدگی ریشه، سوختگی، پارگی و مانند آن روی فرش) که در اثر استفاده نادرست کاربر از فرش ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.
استفاده نادرست پس از تحویل فرش مواردی مانند استفاده بدون در نظر گرفتن شرایط نگهداری فرش، تماس با مواد شیمیایی مانند سفیدکننده ها و غیره، کاربرد غیرمعمول و استفاده‌ی غیرمتعارف از جمله مواردی هستند که از شمول این بند خارج هستند.
در صورت تایید معیوب بودن فرش مرجوعی توسط کارشناسان، آقای فرشچی صرفاً هزینه کالا یا سرویس را مطابق فاکتور (حداکثر تا 15 روز) به مشتری برمی‌گرداند.
شرایط بازگرداندن فرش: 1. بسته بندی آسیب ندیده باشد.  2. از فرش استفاده نشده باشد. 3. فرش آسیب ندیده باشد.
از آنجا که جلب رضایت مشتری و مشتری مداری از اولویت‌های آقای فرشچی میباشد ،کلیه پرسنل در تلاش هستند که تمامی فرش ها به صورت مطلوب و طبق خواسته مشتری ارسال شود، با این وجود، امکان مواجه شدن با مشکلاتی وجود دارد که آقای فرشچی به روش های زیر برای رفع آنها و رضایت خاطر شما خریداران گرامی برنامه ریزی نموده است :


اگر فرش خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد


وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت فرش، به واحد خدمات پس از فروش آقای فرشچی از طریق تلفن اطلاع داده شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که فرش در بسته بندی اصلی خود به فروشگاه آقای فرشچی بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی بارکد و اتیکت های فرش یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.


اگر فرش خریداری شده، ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد


ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت فرش، به خدمات پس از فروش آقای فرشچی از طریق تلفن اطلاع داده شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که فرش در بسته بندی اصلی خود به فروشگاه آقای فرشچی بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی بارکد و اتیکت های فرش یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.


اگر مشتری قصد تعویض اندازه فرش خود را داشته باشد


برای استفاده از گارانتی سلامت فیزیکی یا تعویض اندازه، مشتری می‌پذیرد در اولین فرصت و حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت فرش، درخواست خود را با ذکر شماره پیگیری سفارش، به خدمات پس از فروش آقای فرشچی اطلاع دهد.  درخواست تعویض اندازه تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که فرش در وضعیت اولیه و نو باشند و روی فرش هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، خراشیدگی و آسیب وجود نداشته باشد.


اگر مشتری از خرید خود منصرف شود


اگر هنوز فرش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پشتیبانی سفارشات آقای فرشچی اطلاع داده شود.  اگر پس از دریافت فرش مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 24 ساعت کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. در این حالت، برگرداندن فرش پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر فرش به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه و جعبه های همراه آن نیز الزامی است.


لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه فرش، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد. همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال فرش به عهده مشتری خواهد بود.