09196801248کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات آقای فرشچی موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید ورود کاربران به ‏‌سایت آقای فرشچی و از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط آقای فرشچی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات آقای فرشچی است. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین آقای فرشچی از سوی کاربر است.


قیمت گذاری


در قیمت گذاری فرش های موجود در فروشگاه آقای فرشچی تمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتر از قیمت فرش های مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری در فروشگاه آقای فرشچی بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای فرش ها در فروشگاه آقای فرشچی، قیمت‏‌های خرده فروشی بوده که غالباً بر اساس مدل و مشخصات و همچنین فرش های مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. ولی سعی ما بر این است تا در حد امکان فرش ها را با قیمتهای پایین تر از قیمت بازار در فروشگاه آقای فرشچی عرضه کنیم .


ثبت سفارشات


امکان ثبت سفارش در فروشگاه آقای فرشچی در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد .کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در فروشگاه آقای فرشچی به وسیله ارسال شناسه سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند. آقای فرشچی در بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه فرش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی فرشی در فروشگاه آقای فرشچی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای آقای فرشچی محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای فرش به اتمام رسیده، محصول دیگری را خریداری کند.
کاربر می بایست هنگام سفارش فرش مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای آقای فرشچی محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی آقای فرشچی با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد .


ضمانت تعویض 8 روزه آقای فرشچی


جهت ارائه خدمات پس از فروش مطلوب ، آقای فرشچی با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود ، این امکان را فراهم نموده تا کلیه کالاها تا 8 روز پس از دریافت، امکان تعویض داشته باشند .لازم به ذکر است که مشکلات اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش آقای فرشچی کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود مشکل، سفارش مشمول استفاده از خدمات فوق می‏‌شود. توجه داشته باشید که این سرویس، اشکال‏‌هایی که در اثر استفاده نادرست کاربر از محصول ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود. آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.

برای استفاده از سرویس ضمانت تعویض 8 روزه آقای فرشچی ، دقت فرمایید که فرش به ‏خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که فرش برگشتی در شرایط اولیه خود توسط آقای فرشچی دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.
در صورتی که موجودی فرش آسیب دیده یا مشکل دار به اتمام رسیده باشد، و آقای فرشچی امکان تعویض فرش آسیب دیده با فرش جایگزین را نداشته باشد، مبلغ سفارش به حساب خریدار واریز خواهد شد .


مطابقت محتوای سایت با محصولات


صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در فروشگاه آقای فرشچی این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک فرش ها دقیقا مطابق با ویژگیهای فرش بوده و واحد آماده سازی و پردازش فرش ها تمام سعی خود را می کند تا هر فرش را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای ، زیبا و چشم نواز از فرش ها ، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود .اگر فرش ارائه شده توسط آقای فرشچی دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد فرش قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

توجه داشته باشید که کلیه محتویات و تصاویر موجود در سایت آقای فرشچی شامل قانون حق تکثیر شده و تنها به مستر فرشچی دات کام تعلق دارد.