09196801248ضمانت تعویض 8 روزه


فروشگاه اینترنتی فرش آقای فرشچی، رضایت حداکثری خریداران را نه شعار خود بلکه باور و اعتماد قلبی خود می داند و تمامی کارکنان آن تنها با هدف ارائه خدماتی با کیفیت مطلوب در تلاش اند تا همه ی مشتریان از تمامی مراحل خرید خود از لحظه ورود به سایت تا رسیدن به سفارش به درب منزل راضی باشند. زیرا ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود. بر این اساس برای اولین بار در ایران خدمات پس از فروش به معنای واقعی کلمه را با امکان ضمانت تعویض 8 روزه برای تمامی سفارشات فراهم نموده ایم. جهت اطلاعات بیشتر از این امکان بی نظیر لطفا به قسمت " روش های بازگرداندن کالا " مراجعه فرمایید.


مطابقت کامل فرش با سایت


صداقت، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است. تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک فرش ها دقیقا مطابق با ویژگی های همان فرش بوده و واحد آماده سازی و پردازش فرش ها تمام سعی خود را می کند تا هر فرش را همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی، چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند. در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش حرفه ای، زیبا و چشم نواز از فرش ها، فضای شیک و دلنشین برای شما محیا کنیم تا پروسه خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود. به همین منظور تمامی فرش ها در آتلیه اختصاصی گروه فرشچی عکس برداری شده و سپس با بهترین کیفیت در وبسایت قرار می گیرند تا مشتری احساس کند فرش را از نزدیک دیده و لمس کرده است.


ارسال به سراسر کشور


جهت رفاه حال خریداران گرامی و بر پایه اصل مشتری مداری، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا همه ی محصولات در بسته بندی شکیل و در کمترین زمان ممکن و با پایین ترین هزینه به دست خریداران برسد. فروشگاه اینترنتی فرش آقای فرشچی، صرفه جویی در وقت و هزینه در خرید های اینترنتی را یکی از اصول این کسب و کار می داند و تلاش ما بر این است تا در همه ی سطوح، این اصول بنیادی تجارت اکترونیک را رعایت کنیم.


سیستم نمایش اختصاصی فرش برای نخستین بار در ایران


در تمامی قسمت های فروشگاه اینترنتی فرش آقای فرشچی، از نظرات خریداران فرش استفاده شده است. یکی از این قسمت ها، قسمت نمایش فرش می باشد که یک نحوه جدید در ارائه و نمایش کالا می باشد. از آنجایی که فرش با دیگر کالا ها متفاوت بوده و نمایش آن نیز باید با دیگر کالاها متفاوت باشد، سعی بر آن شده تا فرش ها به بهترین شکل و به گونه ای متمایز از دیگر کالا های دیگر فروشگاه های اینترنتی در معرض نمایش قرار گیرد.
از این رو تمامی فرش ها به صورت کاملا حرفه ای و در آتلیه اختصاصی فروشگاه فرش آقای فرشچی، مفرش شده و سپس از آنها عکس برداری می شود تا طرح فرش ها به بهترین شکل در معرض دید خریداران قرار گیرند تا در هنگام کلیک، فرش ها با بزرگنمایی بیشتر و بدون افت کیفیت نمایش داده شوند، گویی خریدارن محترم فرش، دقیقا روبروی فرش قرار گرفته اند. بدلیل اینکه عکس برداری از فرش ها به صورت مفرش می باشد نه به صورت آویزان، طرح و رنگ فرش ها در حالت واقعی عکس برداری می شود زیرا رنگ فرشی که آویزان است تا فرشی که مفرش شده باشد متفاوت است. همچنین تصاویر بیشتری از فرش ها در سمت چپ و اطلاعات مهم و اساسی فرش شامل نام طرح، کد، تراکم، شانه، قیمت و .... در سمت راست می باشند و در کل می توان گفت طراحی به گونه ای می باشد تا فرش در نقطه تمرکز تصویر قرار گیرد که همین استاندارد جدیدی در ارائه کالا در دنیای وب می باشد.