09196801248ثبت و پیگیری سفارش


1.     آیا برای خرید از فروشگاه اینترنتی آقای فرشچی، حتما باید در سایت عضو باشم؟
خیر، با توجه به امکان خرید به صورت میهمان الزامی برای عضو شدن در سایت وجود ندارد ولی آقای فرشچی برای اعضا امتیاز ویژه ای در نظرگرفته است که عبارتند از:
1) امکان ارسال خبر نامه
2) بهره مندی از تخفیف های ویژه
3) اولویت ارسال فرش های محدود
4) اطلاع رسانی درباره فرش هایی که به آن علاقه داشته باشید
5) احتساب امتیاز های دریافت شده بابت هر خرید و قرارگیری در لیست قرعه کشی


2.     آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟
بلی، در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش‏‌هایی که در ساعت‏‌های غیرکاری (از ساعت 17 تا 8 صبح) ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت‌‏های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد.


3.    آیا می‌‏توانم فرش هایی که موجود نیستند را سفارش بدهم؟
بله، ثبت سفارش امکان پذیر است و در صورت تامین محصول و اضافه شدن آن به سایت برای اعضا (در صورتی که از طریق انتخاب گزینه «به من اطلاع بده» تمایل خود را به اطلاع یافتن از موجودی فرش اعلام کرده باشید) وجود دارد.


4.     می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟
بله، امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی وجود دارد.


5.     آیا امکان ارسال سفارش من به منظور هدیه دادن وجود دارد؟
بله، در قسمت تکمیل اطلاعات در هنگام خرید، امکان انتخاب این گزینه وجود دارد.


6.     از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‏‌ام، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟
پس از ثبت سفارش و نهایی شدن آن ،sms و Email سفارش و فاکتور برای اعضا ارسال می شود.

چگونگی ارسال فرش


1.    به چه روش‌هایی می‌توانم فرش خود را تحویل بگیرم؟
در سرتاسر کشور فرش ‏ها با پست پیشتاز ارسال می‌‏شوند .
شهر اهواز: تحویل اکسپرس رایگان شامل تمامی سفارش ها می باشد.


2.     هزینه ارسال فرش چگونه محاسبه می‌شود؟
هزینه ارسال برای تمامی فرش ها در شهر تهران و اهواز رایگان است. هزینه ارسال برای شهرهای دیگر ایران، پس از انتخاب اندازه فرش به مشتری اعلام می گردد.


3.     آیا می‏‌توانم فرش خود را در روز و ساعت معینی تحویل بگیرم؟
بله، در قسمت تکمیل اطلاعات در هنگام خرید، امکان انتخاب این گزینه وجود دارد.


4.    پس از این که سفارشم را ثبت کردم، چقدر طول می‌‏کشد که به دستم برسد؟
سفارشاتی که در شهر تهران و اهواز است، در همان روز و در صورت موجود بودن در انبار به صورت اکسپرس قابل ارسال می باشد. شهر هایی که به صورت پستی ارسال میشود  5 تا 7 روز کاری به طول می انجامد . مدت زمان ارسال سفارش پس از تایید نهایی آن توسط واحد پشتیبانی فروشگاه آقای فرشچی محاسبه می شود .

5.     آیا می‏‌توانم فرشی را که با پست ، ارسال شده رهگیری کنم؟
بله، شما برای رهگیری فرشی که با پست ارسال شده می‏‌توانید شماره 20 رقمی مرسوله را در آدرس زیر وارد کنید  http://itemtracking.post.ir و یا با پشتیبانی فروشگاه آقای فرشچی تماس بگیرید و از وضعیت مرسوله آگاه شوید و یا با مراجعه به پست منطقه محل سکونت خود و ارائه کد 20 رقمی از وضعیت مرسوله آگاه شوید.

نحوه  پرداخت


1.     مبلغ سفارشم را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟
شما به صورت نقدی یا اینترنتی می‏‌توانید پرداخت خود را انجام دهید و هنگام ثبت سفارش در مرحله پرداخت ، روش پرداخت خود را انتخاب کنید.
همه کاربران می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در فروشگاه اینترنتی آقای فرشچی، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.  در صورتی که آدرس تحویل سفارش، شهر اهواز باشد مشتریان می‌‏توانند هزینه را هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب و از طریق دستگاه کارتخوان سیار نیز پرداخت خود را انجام دهند. همچنین کلیه خریداران می توانند هنگام تحویل سفارش مبلغ آن را به صورت نقدی پرداخت نمایند.


2.     ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟
گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.


3.     آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در سایت آقای فرشچی امن است؟
پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید از آقای فرشچی که هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید:
1. با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.
2. قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل طلائی رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید.
3. برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.


      خدمات پس از فروش


1.     آیا همه فرش ها، شامل مهلت 8 روزه گارانتی تعویض، می‏‌شوند؟
بله، همه فرش های فروخته شده توسط آقای فرشچی شامل مهلت 8 روزه گارانتی تعویض می‌‏شوند و در صورت وجود اشکال فنی در فرش ، طی 8 روز کاری که از زمان تحویل گرفتن کالا توسط مشتری محاسبه می‏‌شود، آقای فرشچی آن فرش را با فرش دیگری تعویض می‏‌کند و در صورت خواست مشتری هزینه آن برگشت داده میشود. برای اطلاعات بیشتر به صفحه "روش بازگرداندن کالا" مراجعه کنید.


2.    در صورت بازگرداندن فرش، مبلغ پرداخت شده چه زمانی و چگونه استرداد می‌شود؟
هنگامی که فرشی باز پس فرستاده ‏شود، پس از کارشناسی و تایید واحد خدمات پس از فروش، هماهنگی لازم برای استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری مسترد خواهد شد.


3.     اگر فرشی که خریداری کرده‌‏ام، ایراد فنی یا آسیب دیدگی داشت، چه اقدامی باید انجام دهم؟
با خدمات پس از فروش تماس بگیرید. (از طریق تلفن یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما) کارشناسان آقای فرشچی در اسرع وقت مشکل شما را پیگیری می نمایند .


4.     اگر فرش ارسال شده با آنچه سفارش داده‌‏ام و یا آنچه در سایت دیده ام مغایرت داشت، چه اقدامی باید انجام دهم؟
با خدمات پس از فروش تماس بگیرید. (از طریق تلفن یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما) در صورت وجود این مغایرت قطعا فرش شما تعویض شده و یا مبلغ آن پس از بازگرداندن فرش عودت داده می شود .